Targi Medica 2021

Opublikowano: 23 listopada 2021

MEDICA to coroczne, międzynarodowe targi medyczne, organizowane w Dusseldorfie w Niemczech.

Podczas wydarzenia ponad 5000 wystawców krajowych i międzynarodowych prezentuje swoje produkty i usługi z branży medycznej. Wystawa skupia swoją uwagę na technologii elektromedycznej, obrazowaniu i diagnostyce, sprzęcie medycznym i laboratoryjnym, fizjoterapii, technologii ortopedycznej, produktach jednorazowych i zużywalnych oraz wiele innych.

Nasza firma zaprezentowała zestawy i produkty do profesjonalnej i kompleksowej higieny jamy ustnej, bezpieczne i przyjazne dla skóry stabilizatory, niezawodne i ekonomiczne produkty pozycjonujące do bezpiecznego umieszczenia pacjentów podczas operacji oraz nasze najnowsze produkty do higieny pacjenta, m.in. myjki i chusteczki zapewniające oczyszczenie i nawilżenie skóry.

Pomimo pandemii nasze stoisko odwiedziło wielu przedstawicieli firm z różnych krajów.Jak co roku zaprezentowaliśmy nasze produkty, których jesteśmy producentem. 

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za owocne rozmowy na temat możliwości biznesowych, a także rozwoju naszego asortymentu na nowych rynkach.